październik miesiącem walki z rakiem piersi.

Monika Stachów. Kobieta pełna pasji, nadziei i planów na przyszłość. Mając 32 lata i życie pełne szalonych pomysłów, ciekawych ludzi wokół siebie oraz świetną pracę usłyszała diagnozę – RAK. Podczas terapii spotykała      w poczekalni Centrum Onkologii kobiety, które myślały o swojej przyszłości tylko w najgorszych scenariuszach.

Wtedy postanowiła znaleźć w tej chorobie coś dobrego! Pragnęła zrobić coś dla siebie, ale też dla innych dotkniętych nowotworem, bo jak sama podkreśla „nawet w najgorszych chwilach, gdy czujemy strach o nasze życie, boimy się przerzutów, utraty naszej kobiecości, braku akceptacji naszego ciała ze strony bliskich, nawet wtedy możemy znaleźć coś dzięki czemu możemy się uśmiechać.”. To wtedy zrodził się pomysł na album i kalendarz, nie tylko dokumentujący i opisujący historię Moniki, ale przede wszystkim dający nadzieję na to, że z chorobą można wygrać i znów cieszyć się życiem.

Rozmowy z rakiem to zapis osobistych przeżyć, myśli i refleksji Moniki podczas stoczonej  z chorobą walki. To także kampania, która ma na celu pomóc kobietom zrozumieć i zaakceptować fakt choroby tylko po to, by miały siłę        z nią walczyć i wygrać. To kampania skierowana do kobiet, które muszą uwierzyć, że po mastektomii nadal mogą być atrakcyjne, kobiece i seksowne!

kalendarz6

kalendarz7

kalendarz5

kalendarz8

kalendarz4

kalendarz9

kalendarz2

kalendarz3

kalendarz1

kalendarz

kalendarz11

kalendarz10

 

Dziś Monika Stachów jest żoną i matką dwójki cudownych dzieci. Jest również bardzo silną i dobrą kobietą, która dzięki swemu pozytywnemu nastawieniu do życia, wygrała je na nowo. Monia, życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrówka już na zawsze!!!

[…] radość z powodu twojego istnienia jest o wiele większa niż smutek z powodu twojej choroby”.

 John Green 

 

zdjęcia te są niewielkim fragmentem cyklu o Monice i jej walce z chorobą.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s